Kohtumised

Elu on näidanud, et lapse kaotanutel on suur abi omavahel suhtlemisest. Hingesildade mälestusteenistust korraldades oleme kokku puutunud mitmete vanematega, kes seda korduvalt kinnitanud. Lisaks korra aastas toimuvale teenistusele on hea omavahel rääkida, tihti saad endale sõbra pikaks ajaks, sest kogemus on sarnane ja saad jagada oma valu. Selline suhtlemine ei asenda teraapiat, psühholoogi vastuvõttu või muud, kuid kui sobib, siis on hästi.

Peatsed kohtumised

Möödunud kohtumised

05 veebruar 2019

Tallinna Kesklinna Lastepolikliiniku päevaravi toas (Ravi tn 27, 2. korrusel) on külas ja avab teemat religioonipsühholoog Tõnu Lehtsaar.

Elu näitab, et lapse kaotanud vanematele on abiks saatusekaaslastega kokku saamine ja leinast rääkimine või sellest kuulamine. Oma tulekust anna palun kindlasti teada info@hingesillad.ee.

Ürituse viide Facebook keskkonnas.

17 mai 2018

Maikuus oli meiega vaimulik Meego Remmel, kes jagas enda kogemusi ja mõtteid Piiblist, mis seotud lapse kaotusega.

31 oktoober 2018

Kohtume kolmapäeval, 31.10. kell 18-20 Tallinna Kesklinna Lastepolikliiniku päevaravi toas (2. korrus, trepist vasakule ja peaaegu koridori lõpus paremal uks).
Saame kokku, et rääkida lapse leinaga toimetulekust. Võib-olla saad abi või hea mõtte kellegi kogemusest ja keegi saab Sinu loost tuge. Seekord ei ole meil külalist väljastpoolt, suhtleme omavahel.

Anna kindlasti oma tulekust teada info@hingesillad.ee.

Comments are closed.