Kohtumised

Kohtumised

Lisaks iga aasta veebruaris toimuvale Hingesildade teenistusele Olevistes kirikus oleme juba mõned aastad kohtunud lapse kaotanud vanematega ka teenistuste vahelisel ajal. Need kokkusaamised on rasked ja valusad, kui ometi vajalikud. Kes on käinud, tuleb tagasi.
Kohtume Kalju koguduse Tetermanni majas Kalju tn 1.

24. november 2022

Hingedeaeg on osaliselt möödas, meie südameis aga vist alati.

Kohtume taas. Seekord neljapäeval, 24. novembril kl 18-20. Külalist ei ole, vaatame-kuulame kuidas meil endil läinud on ja jagame kogemusi, kuidas pärast lapse kaotust leinaga ja eluga toime tulla. Iga mõte on tähtis ja võib kaasteelist aidata!

Kohtumiskoht on endiselt Kalju koguduse Tetermanni majas Kalamajas,aadress Kalju 1.

28 märts 2022

Külas hingehoidja Mari Vahermägi, kes jagab enda elulisi kogemusi leinaga toimetulekust.

11 november 2020 – kohtumist ei toimu

Kohtumine lükkub teadmata ajaks edasi tulenevalt Covid-19 olukorrast Eestis.

30 september 2020

Koroona tegi meie kokkusaamistesse pausi, aga kohtusime lapse kaotanud vanematega kolmapäeval, 30.09.2020 kell 18-20, Tetermanni majas Kalju tn 1. Sissepääs on hoovist, soovitame netist uurida täpset asukohta.
Kalju koguduse lahkel loal on meie kokkusaamiste kohaks Tetermanni maja, kuid Hingesildade teenistused toimuvad ikka Oleviste kirikus.
Seekord ei olnud väljastpoolt külalist, rääkisime omavahel leinaga toimetulekust.

17 jaanuar 2020

Külas on Eesti tuntuim hingehoidja Naatan Haamer. Räägime leinast.

21 november 2019

Külas on Liine Roos, poja kaotanud ema, raamatu “Kirjad Kristoferile” autor. Liine räägib raamatust ja kirjutamisest. Sellest, kuidas kirjutamine teda aitas. Järsku aitab meist kellelgi ka oma mõtteid koondada ja eneseski vastuseid leida. Ja rahu.

2 oktoober 2019

Külas on Tuuli Vellama, psühholoog, Laste ja Noorte Kriisiprogrammi liige, kes nõustab leinaga toimetuleku teemal. Meie seekordse kokkusaamise fookus on suunatud sellele, kuidas pere teised lapsed õe või venna kaotusega ja leinamisega hakkama saavad ning kuidas meie vanematena neid toetada saaksime.

09 mai 2019

Mõtteid leinast ja leinaga toimetulekust jagab Kalju koguduse vanempastor Tarmo Lige.

05 veebruar 2019

Külas on ja räägib leinast religioonipsühholoog Tõnu Lehtsaar.

31 oktoober 2018

Saame kokku, et rääkida lapse leinaga toimetulekust. Võib-olla saad abi või hea mõtte kellegi kogemusest ja keegi saab Sinu loost tuge. Seekord ei ole meil külalist väljastpoolt, suhtleme omavahel.

17 mai 2018

Maikuus on meiega vaimulik Meego Remmel, kes jagab enda kogemusi ja mõtteid Piiblist, mis seotud lapse kaotusega.

Comments are closed.